536. Trzeba wypić nawarzone piwo ze smakiem…

Opublikowano 26 maja 2018 w kategoriach Wist .

  1. Trzeba wypić nawarzone piwo ze smakiem…

NS po, rozd. S, licytacja:

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko World Class Player
      1
Pas Pas 2 Ktr
Rktr(1) 2 Pas
Pas Pas pas  

1) 10+ PC

Partner zawistował asem karo i kontynuował kara. Ręce Twoje (E) i dziadka (N):

  A86

1092

W642

984

 

  W95

43

KD10983

102

 

 

 

Rozgrywający przebił drugą rundę kar. Sekwencja kolejnych lew: as i król kier (partner dokłada kiery w kolejności 8-5), trzy razy trefle AKD i czwarty trefl przebity, bowiem partner posiadał czwartego waleta. Co dołożysz do dwóch ostatnich rund trefli?


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: