540. Jeszcze poczekaj(my) jeszcze się nie śpieszmy…

Opublikowano 25 czerwca 2018 w kategoriach Wist .

 

  1. Jeszcze poczekaj(my) jeszcze się nie śpieszmy…

Obie po, rozd. W, licytacja;

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
Pas 1 Pas
2 Ktr(1) Pas
Pas (2) Pas (3)
Pas Pas Pas
pas      
  1. 3 piki
  2. Exclusion Blackwood
  3. 3)1 as

Partner niezrażony Exclusinem zaatakował asem trefl. Ręce Twoje (E) i dziadka (N):

  KD5

K63

AK109843

 

  643

AW1085

52

872

 

 

 

Rozgrywający przebił w dziadku, zagrał kiera, którego przepuściłeś do damy – partner dołożył 4, zgrał damę karo, partner dołożył 7 – wist odmienny, wszedł damą pik do stołu i zagrał asa oraz króla karo, wyrzucając na pierwszego 9.  Jaki jest Twój plan obrony?


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: