546. Upercutt…

Opublikowano 26 sierpnia 2018 w kategoriach Wist .

  1. Upercutt…

NS po, rozd. S, licytacja:

 

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
      1
2 3 4 4
5 Pas Pas 5
Pas Pas Ktr Pas
Pas pas    

 

Ręce Twoje (E) i dziadka (N):

 

  KW95

64

7

W86432

 

  D106

D1032

K54

KD10

 

 

 

Partner zawistował w 7. Twoją damę rozgrywający pobrał asem i zagrał pika do króla (partner nie dodał do koloru), następnie karo do damy w ręce, zgrał asa karo (partner dołożył W i 2) usuwając ze stołu kiera i zagrał 7. Wziąłeś lewę 10-ką i jaki będzie Twój następny ruch?


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: