514. Nie nadwerężaj sympatii partnera…

Opublikowano 27 lutego 2019 w kategoriach Wist .

  1. Nie nadwerężaj sympatii partnera…

Turniej par, NS po, rozd. N, licytacja:

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
1 1 Pas
2 Pas Pas pas

 

Partner zawistował w 10. Ręce Twoje (N) i dziadka (W):

K64

KD964

KW3

K5

W32

AW872

864

D4

 

Rozgrywający zabił asem a następnie zagrał waleta pik, pika do damy i asa pik odbierając Ci atuty. Partner dołożył dwa piki w kolejności 8-9, do trzeciego zaś pika dołożył 2. Kolejna lewa to 6, 7, D i Twój król. Co teraz zagrasz i dlaczego?


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: