518. Trzymaj co trzeba…

Opublikowano 27 marca 2019 w kategoriach Wist .

 

  1. Trzymaj co trzeba…

 

Obie po, rozd. E, licytacja;

 

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
    1 (1) Pas
2 BA(2) Pas 3 BA Pas
Pas pas    

 

  1. Para grała silnym otwarciem 1, więc 1 było przygotowawcze
  2. GF

 

Partner zawistował w 6, przepuszczona, wziąłeś asem i kontynuowałeś kiery. Partner pobrał królem i kontynuował 7-ką. Ręce Twoje (S) i dziadka (E):

 

     

  A92

D108

1098

AD32

  D543

A3

DW63

W106

 

 

Rozgrywający do trzeciego kiera dołożył karo i zagrał 4 razy trefle asem, damą, blotką do króla i czwarty raz w trefle. Partner dołożył dwa razy trefle, a następnie 5 i 2. Co dokładasz do czwartego trefla?


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze


Shortlink: