567. Rzędzian – wierny uczeń Zagłoby

Opublikowano 30 lipca 2019 w kategoriach Wist .

  1. Rzędzian – wierny uczeń Zagłoby

NS po, licytacja?

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
4 Pas Pas pas

 

Wyszedłeś damą kier, partner pobił podłożonego króla i kontynuował kiery – wziąłeś lewę i otworzyłeś trefle waletem. Rozgrywający po wzięciu królem zagrał w pika. Partner nie dołożył do koloru, a Ty po wzięciu asem kontynuowałeś trefle 10-ką. Kolejne zagranie to as karo z dziadka. Jakie widzisz perspektywy obrony?

  A975

DW1076

K3

W10

 

  3

K4

AD9742

AK63


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: