573. Wyprawa po złote runo

Opublikowano 29 września 2019 w kategoriach Wist .

  1. Wyprawa po złote runo…

                                                            

Obie przed, rozd. S, licytacja:

 

 

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
      Pas
1 (1) 3 Ktr Pas
3 Pas 4 Pas
Pas pas    

 

  • 16+

 

Zdjąłeś dwa górne kiery – partner wskazał posiadanie trzech kart w tym kolorze dokładając w kolejności 10-2, od rozgrywającego spadła dama. Na jaką szansę zagrasz, wiedząc, że  przeciwnicy otwierają 1 w starszy kolor  kolor do 18 PC?

  A106

AK8653

963

5

 

  KW8

94

K1085

7632

 

 

About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: