728. Jak w Rentgenie…

Opublikowano 30 października 2019 w kategoriach Rozgrywka .

  1. Jak w Rentgenie…

 

Rozgrywasz kontrakt 6, który osiągnąłeś samotrzeć w sposób brutalny.

 

Obie przed, dealer N

 

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
  2 (1) Pas 4
6 Pas Pas pas

 

1) dwukolorówka – kiery i młodszy w sile podlimitowej

 

W licytacji ustanowiłeś co najmniej rekord kontynentu swoim skokiem. Udowodnij, że wiedziałeś, co robisz. Wist K, ręce twoje i dziadka:

 

 

AK62

ADW9742

A8

  973

9762

K1086

92


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

  • JACEK KOBYLEC
    5.11.2019 13:15:27

    Istnieje jeszcze szansa na wpuszczenie N. Nie treflami bo na to szans brak, ale przez kiery. Do tego potrzebny jest podział kar 1-1 52 % i żeby S miał tylko tylko 2 karty wyższe od naszej 7 kier na stole. Nie możemy niestety sprawdzić układu w karo i po tym zdecydować czy grać na wpustkę czy na drugą 8 pik bo na stole mamy 4 atuty. Musimy wybrać- jeżeli wpustka to gramy 2 razy pik i karo z wejściem na stół i dalej 6,7,9; kier każdy nadbity bijemy atu, przepuszczony przepuszczamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: