583. Poproś o pomoc partnera…

Opublikowano 1 grudnia 2019 w kategoriach Wist .

  1. Poproś o pomoc partnera…

 

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
      1
1 BA 2 Pas 4
Pas Pas pas  

 

Wyszedłeś w waleta karo. Partner dołożył 5, a rozgrywający zabił asem i zagrał trzy razy piki, do których partner dołożył 3 i 2, a do trzeciego 2 (wist odmienny, zrzutki odwrotne). Wziąłeś lewę i w co zagrasz?

 

  10843

654

K842

K10

 
DW9

ADW

W1097

AD3

 

 

 

About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: