586. Po coś Piatnik Ci tę kartę dał…

Opublikowano 25 grudnia 2019 w kategoriach Wist .

  1. Po coś Piatnik Ci tę kartę dał…

 

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
      1
Pas 1 Pas 2
Pas Pas pas  

 

Zagrałeś asa i króla trefl, a ponieważ partner dołożył trefle w kolejności 3-9 wskazując dubletona, posłałeś mu trzeci raz 4-kę trefl do przebitki. Partner zagrał damę karo. Podłożonego króla pobiłeś asem i jak się bronisz dalej? Ręce Twoje W i dziadka N:

  AD964

D3

42

W1062

 
K3

1082

A853

AK54

 

 

 

About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze


Shortlink: