588. Kij w szprychy…

Opublikowano 25 grudnia 2019 w kategoriach Wist .

  1. Kij w szprychy…

 

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
  1 Pas 1
Pas 1 Pas 2
Pas 3 Pas 4
Pas Pas pas  

 

Wyszedłeś w 2, partner dołożył 9, a rozgrywający zabił to asem i zagrał kiera, którego przepuściłeś. Po wzięciu damą rozgrywający kontynuował kiera do waleta w ręce. Partner dołożył kiery w kolejności 3-2 co sugeruje posiadanie przez niego od początku trzech kart w tym kolorze.

Wziąłeś asem kier i jaki jest Twój następny krok?

  AKD3

D4

W73

KW104

 
94

A65

K642

AD53

 

 

 

About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze


Shortlink: