600. Czy zdobędziesz się na odwagę?

Opublikowano 2 lutego 2020 w kategoriach Wist .

  1. Czy zdobędziesz się na odwagę?

 

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
      1
2 2 Pas Pas
3 Pas Pas 3
Pas Pas pas  

 

Wyszedłeś w 7. Król ze stołu wziął – partner dołożył 5. Kolejna lewa to 8, 7,3 i Twoja dama. Jaką masz koncepcję obrony, która zrekompensuje Ci Twoją odwagę, która wepchnęła przeciwników na trzecie piętro? Ręce Twoje (W) i dziadka (N):

  1085

D73

K964

DW5

 
AD

KW9652

73

A62

 


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: