609. Skontrowałeś, to obkładaj…

Opublikowano 27 marca 2020 w kategoriach Wist .

  1. Skontrowałeś, to obkładaj…
W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
      1 BA(1)
Ktr Pas Pas pas

 

  1. 12-14

Zawistowałeś królem pik, partner dołożył 7 (wist odmienny). Masz świadomość, że jedyną twarzą oprócz własnej w ręce partnera może być, co najwyżej jakiś walet w młodszym kolorze, co niewiele Ci pomoże.

A 10-ka kier?

  1032

AK2

10763

K108

 
AKW4

DW74

AD8

75

 

 

 

About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: