628. Blef na wiście…

Opublikowano 25 sierpnia 2020 w kategoriach Wist .

  1. Blef na wiście…                                                                       

Obie po, rozd. E

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
    1 1 BA
Pas 3 BA Pas Pas
pas      

 

Partner wyszedł w 10. Rozgrywający wziął asem i spędził naszego asa trefl grając króla z ręki. Kontynuowaliśmy piki figurą wyrabiając sobie 3 forty. Rozgrywający nie bawił się w przepuszczanie – zabił królem pik (partner dołożył 4) i zaczął zgrywać trefle. Co dokładasz do trzeciego i czwartego trefla?

  953

K87

AD10

W976

 

  DW862

D106

K64

A10

 

 

About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

  • sarad
    3.09.2020 22:02:49

    Niekoniecznie, możemy wyrzucić karo i kiera a damę dołożyć w 1 ruchu ale wtedy nasz p musi mieć 9 tak jak na diagramie. Jak tam archiwum Świata brydża?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: