629. Nie pomagaj…

Opublikowano 25 sierpnia 2020 w kategoriach Wist .

  1. Nie pomagaj…

Obie przed, rozd. S, licytacja:

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
1
Pas 1 Pas 4(1)
Pas 4 Pas 4
Pas 5 Pas 5
Pas 6 Pas Pas
pas

 

  1. Splinter

 

Wyszedłeś w 5. Ręce Twoje (W) i dziadka (N):

10975

A7

D542

A107

D6

W93    W

K108

D8652

 

 

S

 

Rozgrywający zabił asem i przebił trefla za pomocą 7, a następnie zagrał 9. Wskoczyłeś królem, by uniknąć w bliżej nieokreślonej przyszłości wpustki na króla karo. Położenie asa karo u rozgrywającego nie budzi wątpliwości po licytacji, jaka się odbyła. Partner dołożył 3. Jakie jest Twoje następne zagranie?


Ryszard Kiełczewski

About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: