629. Nie pomagaj…

Opublikowano 25 sierpnia 2020 w kategoriach Wist .

  1. Nie pomagaj…

Obie przed, rozd. S, licytacja:

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
1
Pas 1 Pas 4(1)
Pas 4 Pas 4
Pas 5 Pas 5
Pas 6 Pas Pas
pas

 

  1. Splinter

 

Wyszedłeś w 5. Ręce Twoje (W) i dziadka (N):

10975

A7

D542

A107

D6

W93    W

K108

D8652

 

 

S

 

Rozgrywający zabił asem i przebił trefla za pomocą 7, a następnie zagrał 9. Wskoczyłeś królem, by uniknąć w bliżej nieokreślonej przyszłości wpustki na króla karo. Położenie asa karo u rozgrywającego nie budzi wątpliwości po licytacji, jaka się odbyła. Partner dołożył 3. Jakie jest Twoje następne zagranie?


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: