643. Impetyczna obrona do pewnego momentu…

Opublikowano 20 grudnia 2020 w kategoriach Wist .

  1. 643. Impetyczna obrona do pewnego momentu…

Turniej par, obie po, rozd. N, licytacja:

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
  Pas 1 Pas
1 Pas 2 Pas
4 Pas Pas pas

Partner wyszedł w 10-kę. Zabiłeś asem i kontynuowałeś trefle 5-ką sygnalizując wartość w karach. Partner przebił i zagrał damę karo. Oczywiście przejąłeś ją damą i jak bronisz dalej?

 

 

  K

A5432

5

KW9843

  64

87

AW1073

A765

 

 

Rozgrywający położył ze stołu waleta, zabiłeś asem, a rozgrywający skompletował koronkę w treflach dokładając damą. Kontynuowałeś trefle 5-ką sygnalizując wartość w karach. Partner przebił i zagrał damę karo. Oczywiście przejąłeś ją asem i jaki jest Twój następny ruch?


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze


Shortlink: