645. O wyższości świąt Bożego Narodzenia nad świętami Wielkanocy…

Opublikowano 20 grudnia 2020 w kategoriach Wist .

  1. O wyższości świąt Bożego Narodzenia nad świętami Wielkanocy…

Obie po, rozd. W, licytacja:

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
Pas Pas 1 Pas
1 BA Pas 2 Pas
2 Pas 2 BA Pas
3 BA Pas Pas pas

 

Stosujecie wist odmienny. Z tej bardzo nieprzyjemnej ręki zdecydowałeś, ze najmniejszym złem będzie zagranie w karo. Wyszedłeś zgodnie z systemem w  9-kę. Partner do tej lewy dołożył 8. W następnej lewie rozgrywający zagrał blotkę kier do waleta w ręce. Wziąłeś damą i jak wistujesz dalej?

  DW9

D54

W93

A752

 

  AK532

K73

A

D1083

 

 

About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze


Shortlink: