646. Zegarmistrzowska precyzja…

Opublikowano 20 grudnia 2020 w kategoriach Wist .

  1. Zegarmistrzowska precyzja…

WE po, rozd. E, licytacja:

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
    1 Pas
Pas pas    

 

Pierwszy wist miałeś prosty – as trefl. Ręce Twoje (S) i dziadka (W):

 

 
W1087542

82

97

D3

 

  D

A763

AD64

AK85

 

 

Partner dołożył 7. Kolejny ruch to dama pik z nadzieją na dojście do partnera i zainkasowanie przebitki. Partner dołożył szóstkę Kupnickiego – 6, a rozgrywający wziął asem i kontynuował 10-ką. Pobrałeś asem – partner dołożył 4 wskazując nieparzystą od początku liczbę trefli. Jak będziesz wistował dalej?


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze


Shortlink: