649. Szansa cieniutka, ale jedyna…

Opublikowano 30 stycznia 2021 w kategoriach Wist .

  1. Szansa cieniutka, ale jedyna…

Obie po, rozd. S

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
      1 BA
Pas 2 Pas 2
Pas 4 Pas Pas
pas      

 

Zawistowałeś damą kier. Ręce Twoje (W) i dziadka (N):

 

  KDW3

106

107

KDW95

 
652

AKD92

D95

103

 

 

 

 

Partner dołożył zachęcającą 4, a rozgrywający 3. Jakie widzisz szanse ewentualnego położenia tego pancernego, w świetle licytacji i widoku dziadka, kontraktu?


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

  • koyot
    13.02.2021 10:47:01

    Żeby zadanie miało sens należy dodać * przy 1NT z wyjaśnieniem 12-14 wtedy rozwiązanie jest możliwe, w innym wypadku po klasycznym 1NT u Partnera możemy spodziewać się maksymalnie W karo i W kier wtedy nie ma możliwości obłożenia 4 pików. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: