795. Wspinaczka średnia…

Opublikowano 28 marca 2021 w kategoriach Rozgrywka .

  1. Wspinaczka średnia…

 

Mecz/turniej, WE po, dealer W, licytowano:

 

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
1 Pas 2 2
4 Pas 4 BA Pas
5 Pas 6 Pas
Pas pas    

 

Wist 8. Jakie widzisz szanse wygrania tego napiętego jak struna kontraktu?

 

9543

AKDW107

KD4

  A72

9

AK87532

W2


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

  • Dawny Kolega z Drużyny
    29.03.2021 18:57:00

    Drobny komentarz. Przy karach 4-2 też się wygra. As, król karo wyrzucając zbędne trefle. Przebicie kara asem kier. Dziewiątką kier do stołu i znowu karo przebite. Teraz kiery. Wygra się przy obu czerwonych 4-2. Przegra się tylko przy kierach 5-1 i karach 3-3, bo dojdzie do promocji piątej 8ki. Na oko, lepiej grać na 4-2. Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: