795. Wspinaczka średnia…

Opublikowano 28 marca 2021 w kategoriach Rozgrywka .

Rozwiązanie:

  1. Jedyną szansą wygrania kontraktu jest podział kar 3-3, oraz dojście do tych wyrobionych kar. Będzie to możliwe, jeśli posiadaczem asa trefl będzie N. Z licytacji wiadomo, że miał on tylko singla w pikach, więc odebranie lew pikowych przez przeciwników nie będzie możliwe. W jaki sposób możemy wykreować dojście do stołu, do wyrobionych kar? Dzięki manewrowi odblokowania. Gramy asa i króla karo wyrzucając z ręki figury treflowe, przebijamy karo, odciągamy atuty i zagrywamy pozostałego w ręce trefla. Jeśli mamy dobry dzień, wszystko się uda i wygramy ten karkołomny kontrakt.

About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

  • Dawny Kolega z Drużyny
    29.03.2021 18:57:00

    Drobny komentarz. Przy karach 4-2 też się wygra. As, król karo wyrzucając zbędne trefle. Przebicie kara asem kier. Dziewiątką kier do stołu i znowu karo przebite. Teraz kiery. Wygra się przy obu czerwonych 4-2. Przegra się tylko przy kierach 5-1 i karach 3-3, bo dojdzie do promocji piątej 8ki. Na oko, lepiej grać na 4-2. Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: