679. Drobne oszczędności…

Opublikowano 25 września 2021 w kategoriach Wist .

  1. Drobne oszczędności…

 

WE po, rozd. S

 

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
      1
1 Pas Pas 1 BA
Pas Pas pas  

 

W zawistował w D. Ręce Twoje (E) i dziadka (N):

  KD3

9743

87

10432

 

  8652

86

543

KW85

 

 

 

RGR pobrał asem, wszedł na damę pik do stołu, zagrał kiera do waleta. Partner pobrał damą i odszedł w 9, wzięte królem w stole, skąd kolejny kier do małego w ręce, partner pobiera 10-ką, zgrywa asa (od rozgrywającego król) i odchodzi waletem pik wziętym asem przez rozgrywającego. Kolejne zagranie to wejście 9-ką do stołu – partner dokłada 2 – skąd zagrany jest trefl. Wskakujesz królem, czy puszczasz?


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze


Shortlink: