692. Jak u Was z sygnałami?

Opublikowano 30 grudnia 2021 w kategoriach Wist .

  1. Jak u Was z sygnałami?

 

WE po, rozd. S, licytacja:

 

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
      1
1 Pas Pas 1 BA(1)
Pas Pas pas  

 

  1. 15-17

 

Wyszedłeś damą karo. Ręce Twoje (W) i dziadka (N):

  KD3

9743

87

10432

 
W97

AD10

DW962

A7

 

 

 

 

Partner dołożył 5 (gracie wistem odmiennym), a rozgrywający wziął tę lewę królem i wszedł damą pik do stołu – partner do tej lewy dołożył 2. Ze stołu zagrano w kiera – partner dołożył 6, z ręki rozgrywającego walet – wziąłeś lewę damą i jaki masz plan dalszych poczynań?

 


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze


Shortlink: