839. Metoda hipotezy…

Opublikowano 23 lutego 2022 w kategoriach Rozgrywka .

 

  1. Metoda hipotezy…

W rozgrywa 6 . Atak K, do zagranego asa pik S nie dodaje do koloru.

AD743

AK65

AK8

A

  K865

7

9632

10432


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

  • LubięProblemyRozgrywkowe
    3.03.2022 10:32:26

    Kontrakt wygrywa się także przy układzie ręki N 4 4 2 3. Należy zgrać topy w czerwonych kolorach i przebić w ręku 2 trefle a na stole dwa kiery.W trzykartowej końcówce mamy w reku Dx pik i x karo a w stole K pik x karo i x trefl. Grając z ręki bierzemy dwie lewy na figury pik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: