706. Bezpiecznie?

Opublikowano 19 kwietnia 2022 w kategoriach Wist .

  1. Bezpiecznie?

 

NS po, licytacja:

 

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
2 (1) Pas 2 Pas
2 Pas Pas pas

 

  • Kolory starsze min. 5-4

 

Zawistowałeś z sekwensu treflowego damą. Ręce Twoja (N) i dziadka (E):

 

  KW652

K6

5

DW1096

 

  94

42

AD863

AK85

 

 

 

 

Rozgrywający pobrał królem i zagrał ze stołu kiera – partner małe, z ręki rozgrywającego 9-ka. Wziąłeś królem podegrałeś kara. Rozgrywający zabił to asem (od partnera 7), zgrał asa trefl usuwając z ręki małe karo i zagrał kolejnego kiera, którego partner pobrał asem i podegrał piki 3-ką. Rozgrywający wziął to asem, zagrał 8 kier, którą przebił 9-ką i przebił trefla w ręce, skąd zagrał damę kier, którą przebiłeś atutem. Pozostała końcówka:

 

  KW6

W

 

 

D86

8

 

 

 

W co zagrywasz?


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: