847. Skorzystać z pomocnej dłoni…

Opublikowano 19 kwietnia 2022 w kategoriach Rozgrywka .

 

  1. Skorzystać z pomocnej dłoni…

Jesteś reprezentantem Anglii w meczu przeciwko Szwajcarii holendersko-polskiej i po koronkowej licytacji:

W N E S
Anglia „Szwajcaria” Anglia „Szwajcaria”
2 Pas 2 Pas
2 (1) Pas 2 Pas
2 BA Pas 3 Ktr
Rktr Pas 3 Pas
4 Pas 4 BA(2) Pas
5 (3) Pas 6 pas
Pas pas    

 

…dochodzisz do szlemika w kiery z rękami WE:

AK7

A73

AK32

AD5

  W10932

KD982

D5

3

LHO – posłusznie do kontry wistowej partnera naciera w 7, do 19 od RHO. Bierzesz damą i sprawdzasz kiery grając królem i blotką do asa. LHO nie dodaje do koloru. Jaki jest Twój plan dalszej rozgrywki?


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: