854. Rozgrywka koloru…

Opublikowano 12 czerwca 2022 w kategoriach Rozgrywka .

  1. Rozgrywka koloru…

 

W rozgrywa 3 BA po wiście w trefla. Jak należy rozegrać?

 

 

10

AD7

AW10832

AKD

  DW984

K65

54

832

 

Rozwiązanie:

 

Możesz oddać dwie lewy karowe. Nie uda Ci się to, jeśli kara odłożą się 4-1 z czwartym mariaszem i 9-ką za asem. Przy innym układzie skutecznym zagraniem będzie wejście do stołu i wykonanie impasu 9-ki karo. Będzie to nieskuteczne tylko przy singlowej 9-ce w ręce N, a na to jest mniejsza szansa niż na singlową damę lub króla w jego ręce.


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: