730. Skarć niechlujstwo licytacyjne…

Opublikowano 2 października 2022 w kategoriach Wist .

  1. Skarć niechlujstwo licytacyjne…

 

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
    Pas 1
1 1 3 Pas
Pas Ktr Pas 4
Pas 4 Pas Pas
pas      

 

 

Partner wyszedł w 6, ze stołu małe, podłożyłeś 10-kę, a N zabił asem. Następna lewa to 2, 6, dama i Twoja 3. Zagranego ze stołu kiera pobiłeś asem i jaki masz plan dalszej obrony? Ręce Twoje (W) i dziadka (S):

 

     
W983

A10

KD1072

K6

   
  KD74

3

W3

AD8532

 

About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: