745. I co on chciał przez to powiedzieć?

Opublikowano 14 grudnia 2022 w kategoriach Wist .

  1. I co on chciał przez to powiedzieć?

Obie przed, licytacja”

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
    1 2
2 3 3 Pas
4 Pas Pas pas

 

Wis 7. Ręce twoje (N) i dziadka (W):

 

  2

8

AKW9843

D642

 
W53

KW652

D105

A5

   
     

 

Wziąłeś lewę waletem i odszedłeś w asa karo. Rozgrywający dodał do koloru, a kiedy zagrałeś w karo po raz trzeci królem pozbył się z ręki kiera, a partner też, tylko asa kier. Jak zrozumiesz takie zagranie partnera?


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: