749. Obłożyć maksymalnie…

Opublikowano 16 stycznia 2023 w kategoriach Wist .

  1. Obłożyć maksymalnie…

 

Maksy –  obie przed, rozd.  N. licytacja:

 

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
  Pas Pas Pas
1 BA Pas 2 Pas
2 Pas 2 BA(?) Pas
3 BA Pas Pas pas

 

Wyjście 3 (3/5).  Ręce twoje (S) i dziadka (E):

 

  W10743

DW5

KW76

5

98

AK108

94

A9642

 

 

Zabiłeś asem trefl – od RGR walet, i kontynuowałeś trefle 4-ką – od RGR dama zabita królem przez partnera, który kontynuuje odbieranie trefli grając 10-ką. Wiesz, że trzy kolejne lewy będą Wasze masz możliwość dokładania ich na co najmniej trzy sposoby. Wystarczająco, by naprowadzić partnera na podegranie kierów, w których mamy następny,  tylko trochę mniejszy worek lew.


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: