484. Schludne gospodarowanie zasobami…

Opublikowano 3 listopada 2014 w kategoriach Rozgrywka .

  1. Schludne gospodarowanie zasobami…

 

N otworzył licytację odzywką 3 , po czym z pozycji W rozgrywamy kontrakt 4 . N zagrał asa, króla i damę kier. S dołożył raz do koloru wyrzucając w następnych lewach karo i trefla. Do zagranego pika obaj obrońcy dołożyli do koloru. Jak rozgrywasz dalej?

 

AKD874

65

AK

A74

6532

974

1075

D103

 


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: