491. Czy to wymyślisz?

Opublikowano 28 grudnia 2014 w kategoriach Rozgrywka .

  1. Czy to wymyślisz?

 

WE po, dealer W, licytacja:

 

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
1 Pas 3 (1) Pas
3 Pas 4 Pas
Pas pas

 

  1. Inwit z trzykartowym fitemLHO zawistował królem pik – RHO dołożył 8 – wist odmienny. Zabiłeś asem i zagrałeś kiera do damy. Następne zgranie to trefl. RHO wskoczył królem – od LHO 7.             RHO kontynuował piki 4-ką, a LHO wziął to 10-ką i zagrał D. Jakie koncepcje weźmiesz pod uwagę w dalszych poczynaniach?
A9

A10742

KW64

W5

7652

KD9

A87

D54


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: