521. Bez pośpiechu…

Opublikowano 26 lipca 2015 w kategoriach Rozgrywka .

  1. Bez pośpiechu…

Jak należy rozegrać 5 po ataku N waletem kier?

AD

A95

DW9854

86

  W9

D3

A10762

AK94


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

  • Michał Kalita
    5.08.2015 23:23:32

    W pierwszej lewie chyba trzeba jednak pobić damą. Znacznie częściej przeciwnik pójdzie z KJT(xxxx) niż z Jx albo J, a zwłaszcza z dłuższego waleta co najwyżej z ósemką. Dalej tak samo (czyścimy trefle u siebie i ściągamy A karo, jak S nie miał to wpuszczamy eNa grając jeszcze raz karo), ale wpust jest trójkolorowy- jak N ma 10 i dojdzie do piłki to ma możliwość wyrobienia 9tki kier, albo oddania lewy pikowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: