428. Przydałby się sygnał Smitha…

Opublikowano 27 stycznia 2016 w kategoriach Wist .

  1. Przydałby się sygnał Smitha…

 

Mecz, NS po, rozd. W, licytacja:

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
1 Pas 1 BA Pas
Pas Pas
3 BA Pas Pas pas

Zawistowałeś z braku lepszych pomysłów w 5-kę karo – nie tylko dlatego, że karo to wróg BA, ale wisty w starsze kolory są mało atrakcyjne, a uzgodnienie trefli przez przeciwników daje nadzieję, że kar mają nie za wiele. Rozgrywający pobił podłożonego przez partnera króla asem i zagrał 2. Jakie problemy dostrzegasz w rozdaniu? Ręce Twoje (S) i dziadka (W):

 

 
W843

AK872

8

AK10

 

  K105

W5

6542

9865

 

About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: