458. Puszcza, wcale nie Białowieska…

Opublikowano 26 października 2016 w kategoriach Wist .

  1. Puszcza, wcale nie Białowieska…

WE po partii, dealer N

Ręka N:

AW96

K76

W9543

K

Licytowano:

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
      3
Pas Pas Ktr Pas
3 Pas 4 Pas
Pas pas    

Zawistowałeś w K. Ręce Twoje (N) i dziadka (E):

  AW96

K76

W9543

K

 

  KD2

ADW8

AK2

W82

 

 

Rozgrywający zabił twojego króla asem w ręce (partner dołożył 4-kę) i zagrał kiera. Dołożyłeś oczywiście blotkę. Teraz nastąpiło zagranie trzykrotnie kar. Trzecie karo rozgrywający przebił w ręce atutem i ponownie zaimpasował kiera. Partner dodał do drugiej rundy kierów. As kier (partner dołożył ttt 5-kę) pozbawił  Cię Twojego króla i nastąpiło zagranie w króla pik (partner dokłada 3-kę). Jak się będziesz bronił?


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: