469. Byle nie byle na razie…

Opublikowano 25 stycznia 2017 w kategoriach Wist .

  1. Byle nie byle na razie…

Mecz, NS po, licytowano:

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
      1 BA
Pas 2 Ktr
Pas Pas
Pas Pas Pas
pas      

Partner zawistował asem karo. Zachęciłeś 3-ką, partner jednak wyszedł w drugiej lewie w 6-kę. Walet ze stołu  wziął lewę. Następne zagrania, to trzy razy piki (partner miał trzeciego waleta), oraz as i król trefl, na którego usuwa ze stołu karo. Do tych ostatnich partner dokłada 4-kę i 5-kę trefl. Do trzeciego pika dołożyłeś karo, a do drugiego trefla kiera. Co dokładasz w 7-miokartowej końcówce, w której masz 4 kiery i 3 kara? W stole w tym momencie został jeden pik, 4 kiery z mariaszem i singlowa dama karo.

     
93

W9754

KW1083

8

 

  AK52

KD62

D52

W2

 

About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: