483. Pozbądź się wstrętu…

Opublikowano 23 kwietnia 2017 w kategoriach Wist .

  1. Pozbądź się wstrętu…

Turniej par, NS po, rozd. S, licytacja:

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
1
1 Ktr(1) Rktr(2) 1 BA
Pas 2 2 Pas
Pas pas

1) Kontra Sputnik wskazująca 4 kiery2)

2) Rktr-fit wskazująca 3 karty w pikach

Zawistowałeś z ręki N w 7. Ręce Twoje (N) i dziadka (E):

A

W843

D74

107632

986

1096

AK86

A94

Rozgrywający zabił asem, od partnera D i zagrał 9 wkoło. Wziąłeś asem i kontynuowałeś trefla do waleta od partnera i króla od rozgrywającego. Następne lewy to trzy razy karo z przebitką i wpuszczenie Ciebie treflem. W tej lewie partner dołożył 2. W co zagrasz w następnej lewie?


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: