485. Z grubej rury…

Opublikowano 27 maja 2017 w kategoriach Wist .

  1. Z grubej rury…

Turniej par, NS po, rozd. S, licytacja:

W N E S
nazwisko nazwisko nazwisko nazwisko
      1
Pas 2 Pas 4
Ktr Pas Pas pas

Zawistowałeś w 4. Ręce Twoje (W) i dziadka (N):

 
  D95

W9742

6

KW85

 
KW83

AD5

A1082

64

 

Rozgrywający położył ze stołu waleta, partner dodał 2 (wistujemy odmiennie), a rozgrywający 3. Kolejna lewa to karo – od partnera 7, rozgrywający kładzie waleta. Bijesz asem i jaką masz koncepcję obrony?


About

Zawodnik, trener, działacz, wybitny publicysta brydżowy. Wielokrotnie powoływany na stanowisko trenera-selekcjonera juniorów, pełnił funkcję kapitana reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwach Europy. Jest pierwszym trenerem w Polsce, który uzyskał pierwszą klasę trenerską (1987).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Shortlink: